W Jastrzębiej Górze znajduje się Dom Whisky, gdzie co roku odbywa się cieszący się ogromnym zainteresowaniem festiwal. Przy wejściu na plażę nr. 23 mieści się Coctail Bar Max, gdzie poza różnorodnymi rodzajami alkoholi można spróbować koktajli i świeżo wyciskanych soków. Na imprezę możesz wybrać się m.in do klubu Ara w Jastrzębiej Górze, czy do Solar Beach Bar we Władysławowie.

Bary i kluby

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o Kaszubach i historii regionu polecamy wybrać się do Muzeum Ziemi Puckiej. Wystawę klocków lego znajdziesz w Muzeum Kocham Bałtyk w Swarzewie, gdzie poza makietami z klocków zobaczysz też murale 3D i salę morską. Jeśli chcesz zwiedzić Muzeum Motyli, a przy okazji zobaczyć okolicę z punktu widokowego zapraszamy do Domu Rybaka we Władysławowie.

Muzea

Nadmorski Park Krajobrazowy położony na północy Polski został utworzony w 1978 roku jako jeden w pierwszych w Polsce. Na jego terenie znajduje się wiele cennych zabytków kulturowych i historycznych m.in latarnie morskie i osady rybackie. Na szczególną uwagę zasługują także pozostałości fortyfikacji z II Wojny Światowej, które zlokalizowane są niemal na całej długości Półwyspu Helskiego.

Nadmorski Park Krajobrazowy

Wakacje nad morzem to idealna okazja by spróbować swoich sił w sportach wodnych. Szkółki w okolicy oferują lekcje nauki surfingu, kitesurfingu i windsurfingu na różnych poziomach zaawansowania. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Sporty wodne

Dla rodzin z dziećmi polecamy wybrać się do Fokarium znajdującego się przy Bulwarze Nadmorskim w Helu. W samej Jastrzębiej Górze i okolicy znajdziemy liczne wesołe miasteczka, parki linowe i ogólnodostępne place zabaw. Przed budynkiem DW Nord przebiega ścieżka rowerowa, którą całą rodziną dojedziecie do Władysławowa, Kuźnicy czy Helu.

Rozrywka dla całej rodziny

Piaszczysta plaża oraz wysoki klif to największe atuty naszej miejscowości, a Promenada Światowida na końcu, której znajduje się punkt widokowy to idealne miejsce na spacer i kupno pamiątek. Wśród punktów, które warto zobaczyć w Jastrzębiej Górze i okolicy to m.in Pomnik Gwiazda Północy, który wskazuje najdalej na północ wysunięty punkt Polski, a także latarnia morska w Rozewiu i mieszczące się w niej muzeum.

Atrakcje w okolicy

Zapytaj o wolny termin